STROPNÍ DRŽÁKY

Nabízíme stropní a stěnové držáky pro všechny projektory EIKI až do váhy 45kg. Spolu se základní verzí můžete získat i prodlužovaní tyče různých délek až do 170cm. Klíčové charakteristiky našich stropních držáků zahrnují jemné nastavení náklonu a otáčení a stejně i fixaci ve všech směrech.
Dostupné barvy jsou černá, bílá a stříbrná. Stohovací konstrukce pro velkoplošnou projekci a výtahy pro projektory jsou rovněž dostupné pro všechny modely. Všechny tyto držáky vám dávají vynikající flexibilitu pro celou řadu instalací.

STROPNÍ DRŽÁKYNabízíme stropní a stěnové držáky pro všechny projektory EIKI až do váhy 45kg. Spolu se základní verzí můžete získat i prodlužovaní tyče různých délek až do 170cm. Klíčové charakteristiky našich stropních držáků zahrnují jemné nastavení náklonu a otáčení a stejně i fixaci ve všech směrech.
Dostupné barvy jsou černá, bílá a stříbrná. Stohovací konstrukce pro velkoplošnou projekci a výtahy pro projektory jsou rovněž dostupné pro všechny modely. Všechny tyto držáky vám dávají vynikající flexibilitu pro celou řadu instalací.Stropní držák s nosností do 20kg
Stropní držák s nosností do 45kg