Více živé, více realistické

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit naši nejnovější zobrazovací technologii červeného a modrého laseru.

Řada EK-810 a EK-620 dosahuje zvýšené reprodukce barev a extrémně vysoký kontrast díky laserovému světelnému zdroji. Tyto modely jsou vybaveny uzavřeným optickým systémem, který zajišťuje úplnou ochranu proti prachu.

Laserový světelný zdroj má životnost 20 000 hodin a nevyžaduje žádné vzduchové filtry tzn. snížení nároků na údržbu, tišší provoz a nižší provozní náklady. Tato nová řada je vybavena 7 volitelnými objektivy, které umožňují širokou možnost použití v projektech jako je digital signage, posluchárny, velké konferenční místnosti, muzea, atd. 

 

Vysoký kontrast

Laserové diody dosahují vysokého kontrastního poměru 100 000 : 1. Výjimečný černý režim umožňuje úplné zatemnění a zesiluje černou barvu.

Optická konstrukce laserového světelného zdroje

Vznik zelené barvy pomocí modré laserové diody a fosforového filtru vytváří živější barvy. Řada EK-810 dosahuje více realistické červené barvy pomocí červené a modré laserové diody.

Vysoká reprodukce barev

Řada EK-620 s modrým laserem pokrývá 113% a řada EK-810 s modrým a červeným laserem pokrývá 116% barevného prostoru Rec.709 (HDTV primary color space). Je to díky silné reprodukci originálních barev na obraze. Projektory s technologií ReBl jsou EK-810U/811W a s technologií modrého laseru jsou EK-620U/621W.