MOBILNÍ PROJEKČNÍ PLOCHY

Mobilní projekční plochy jsou dostupné v provedení stativ nebo mobilní kolečka. Povrch je matná bílá se ziskem 1,1 na tkanině o šířce do 240 cm. Nabízíme modely Stativ Basic a Stativ Basic Mobile.

Stativ Basic Mobile je možné snadno instalovat díky snadné manipulaci. Vysoká variabilita výškového nastavení je dobrou vlastností pro promítání ve vysokých místnostech. Stabilní podstavec se 4 uzamykatelnými koly umožňuje pohodlné použití ve školách, hotelech nebo restauracích.

MOBILNÍ PROJEKČNÍ PLOCHYMobilní projekční plochy jsou dostupné v provedení stativ nebo mobilní kolečka. Povrch je matná bílá se ziskem 1,1 na tkanině o šířce do 240 cm. Nabízíme modely Stativ Basic a Stativ Basic Mobile.

Stativ Basic Mobile je možné snadno instalovat díky snadné manipulaci. Vysoká variabilita výškového nastavení je dobrou vlastností pro promítání ve vysokých místnostech. Stabilní podstavec se 4 uzamykatelnými koly umožňuje pohodlné použití ve školách, hotelech nebo restauracích.Standardní verze stativové projekční plochy

 Mobilní plátno s kruhovým podvozkem.